www.energooszczednyarchitekt.pl

O firmie

PRACOWNIA

CHORĄŻY STUDIO PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA założona została w Krośniewicach,  projektujemy głównie w okolicach Kutno, Łęczyca,Łódź , ale jesteśmy otwarci na współprace dotyczącą projektów domów i budynków nawet w najdalszym zakątku Polski, o czym świadczą liczne realizacje

Chorąży STUDIO specjalizuje się w projektowaniu domów jedno i wielorodzinnych oraz  budynków użyteczności publicznej o charakterze administracyjnym, handlowym i usługowym.
W trakcie prac nad projektem budynku, szczególną uwagę zwracamy na aspekty funkcjonalności i energooszczędności obiektu: doborze odpowiednich technologii, materiałów i urządzeń.

Usługi świadczone przez naszą pracownię cechują się wysoką jakością (wykonywanie projektów zgodnie z Polską Normą, warunkami technicznymi i Prawem Budowlanym), rzetelnością, terminowością oraz konkurencyjnymi cenami.

Zawsze najważniejsza dla nas jest satysfakcja klienta , idealne wpasowanie powstałych projektów domów, budynków w otoczenie i ich niskie zapotrzebowanie na energie. (zaprazsam do stefy wiedzy po więcej informacji.

Wykorzystujęemy nowoczesne techniki komputerowego wspomagania projektowania pozwalające przede wszystkim na pokazanie inwestorowi budynku na każdym etapie procesu projektowego.

 


Aktualności

Kontakt

+48 609 429 167
biuro@energooszczednyarchitekt.pl